DELOVNI ČAS

Spoštovani kupci,



obveščamo vas, da zaradi trenutnih epidemioloških razmer v republiki Sloveniji imamo do nadaljnega spremenjen delovni čas v prodajnem salonu:



Prodajni salon:  ponedeljek - petek 7.00 - 16.00
                               sobota 8.00 - 13.00
                               nedelje in prazniki zaprto


Servis:                  ponedeljek - petek 7.00-15.00,
                               sobote, nedelje in prazniki zaprto


Skladišče:            ponedeljek - petek 7.00-15.00,
                               sobote, nedelje in prazniki zaprto


Prevzem blaga ob sobotah je možen ob predčasnem naročilu v petek do 15 ure. (01) 589 63 30



KONTAKTI NA TERENU:

 

Ljubljana (sever, do Kamnika): Aladin Baltić: 031 320 535 ljubljana@bent.si

Gorenjska, zahodna Ljubljana: Miha Drakslar: 041 664 521; gorenjska@bent.si

Koroška in Maribor: Blaž Naveršnik: 031 740 074; maribor@bent.si

Prekmurje, Ptuj: Sebastjan Erman: 031 740 210; ptuj@bent.si

Štajerska in Zasavje: Damir Jelenčič: 051 655 556; celje@bent.si

Obala: Rajko Mahne: 031 740 030; obala@bent.si

Dolenjska in Notranjska: Petra Vogrinec: 041 639 189; dolenjska@bent.si

Ljubljana (center in jug), Vrhnika in Bovec: Iztok Vivod: 031 740 088; primorska@bent.si

Horeca, hoteli in restavracije: Robert Urbančič: 040 300 840; triliant@bent.si, horeca@bent.si  


 

Komunalni program: Pavel Kristan: 041 691 709; pavel.kristan@bent.si

Svetovalec na terenu: Franci Zlatnar: 031 320 506; 

 

Bent Excellent d.o.o. Domžale

Dragomelj 82, 1230 Domžale

Slovenija


Telefon: 01/589 63 30

ID za DDV: SI40712095

Matična št.: 1274104000

e-mail za naročanje: prodaja@bent.si

pomoč pri spletnem naročanju: internet@bent.si